Untitled Document
  Home > O společnosti
 

Stručná historie společnosti

 
  1992
Ochrannou a bezpečnostní firmu Korbel, založil již v srpnu roku 1992 její majitel pan Zdeněk Korbel jako ryze českou firmu bez zahraničního kapitálu, se sídlem společnosti ve městě Písku. V této době naše činnost spočívala především ve fyzické ostraze majetku a osob a ve službách soukromých detektivů.


1994
Již v průběhu roku 1994 jsme doposud poskytovanou fyzickou ostrahu rozšířili o provoz pultu centralizované ochrany s vlastními zásahovými jednotkami na samostatných operačních střediscích ve městě Písku a Milevsku.


1995
Jelikož jsme cítili, že bychom měli oblast poskytovaných služeb rozšířit, od července roku 1995 poskytujeme též komplexní úklidové služby komerčních a průmyslových objektů s pomocí strojové techniky.


1998-2000
V letech 1998 až 2000 naše firma nadále rozšiřuje své služby jako je Činnost účetních poradců a vedení účetnictví, Nákup a prodej úklidové chemie, Praní a žehlení prádla, Správa a údržba nemovitostí, Údržba zeleně a zimní údržba komunikací, Gastroslužby.


2001
Veškeré výše uvedené činnosti na poli služeb naše firma poskytuje i po založení společnosti s ručením omezeným pod obchodním názvem OBS Korbel, s.r.o. K této změně z fyzické na právnickou osobu došlo v říjnu roku 2000 a společnost je evidována v Obchodním rejstříku, vedeného Krajským soudem v Českých Budějovicích, oddíl C, vložka 10084
Po následujících 8 let společnost usiluje o zkvalitnění veškerých poskytovaných služeb a rozšiřuje svou působnost v celém regionu Jižních a Západních Čech a v Praze.


2008
Ke komplexním službám, které společnost OBS Korbel, s.r.o. už řadu let poskytuje v roce 2008 přibyla další velmi důležitá činnost Poskytování technických služeb k ochraně majetku a osob, kdy s vlastní servisní a montážní skupinou poskytujeme komplexní dodávky nejmodernějších elektronických zabezpečovacích zařízení do všech typů a velikostí objektů, montáže elektronických požárních signalizací a průmyslových kamerových systémů. Veškeré tyto technologie lze napojit a monitorovat pomocí pultu centralizované ochrany s následným využitím vlastních zásahových jednotek.


SOUČASNOST
Závěrem lze konstatovat, že dnes, 16 let po založení společnosti, na základě cílené snahy směřované k nejvyšší kvalitě a komplexnosti poskytovaných služeb a především díky odpovědnosti všech zaměstnanců, zaujímá společnost OBS Korbel, s.r.o. nepřehlédnutelné místo na trhu Ochrany majetku a osob a v Úklidových službách nejenom v Jihočeském a Západočeském kraji, ale i v celé České republice. Tuto činnost s měsíční pravidelností vykonává s téměř 300 zaměstnanci pro cca 25 firem ve fyzické ostraze objektů; pro cca 50 firem v úklidových službách a pro cca 360 objektů, které jsou připojeny na pult centralizované ochrany v regionu města Písek a Milevsko.
 
Pult centralizované ochrany
  Fyzická ostraha objektů
     
Ochrana a doprovod osob
  Převoz finančních hotovostí
     
EZS
  Úklidové služby
     
Gastroslužby
  Patrolovací služba
     
Kontrola nem. zaměstnance
  Náhradní plnění
     
Zimní údržba komunikací
  Údržba zeleně
 
   
 

Nově od OBS Korbel, s.r.o.

MOTIVAČNÍ PŘÍSPĚVEK

15.000,- Kč
 
[více info]   
 
 
  Další novinky
   
Rychlá navigace
 
Úvodní stránka
Bezpečnostní služby
Pult centralizované ochrany (PCO)
Fyzická ostraha objektů
Elektronické zabezpeč. systémy
Úklidové služby
Zimní údržba komunikací
Údržba zeleně
Kariéra
Kontakty
Mapa stránek
Kariéra
  Chcete se stát členem našeho týmu?
 
  Pokud splňujete níže uvedená kritéria, neváhejte nás kontaktovat
e-mailem:
info@korbel-obs.cz


Požadujeme

čistý trestní rejstřík
bezúhonnost
spolehlivost
odpovědnost

  [více info]   
OBS Korbel, s.r.o.        
  IČO: 26028905, DIČ: CZ26028905   e-mail: info@korbel-obs.cz   Bankovní spojení:
  Za Nádražím 1083, 397 01 Písek   web: www.korbel-obs.cz Oberbank AG, filiálka Písek
  Telefon: +420 382 265 668   Zapsaná v obchodním rejstříku, č.ú.: 7300000442/8040
  Mobil: +420 608 350 083
  vedeném Krajským soudem  
  Fax: +420 382 266 495   v Č. Budějovicích, oddíl C, vložka 10084 najít firmu na mapy.cz