Untitled Document
  Home > Další služby > Elektronické zabezpečovací systémy > Střežící a záznamové videosystémy
 

Elektronické zabezpečovací systémy
 
Pro Vaše potřeby zpracujeme bezpečnostní posouzení, návrh řešení pomocí technických prostředků, návrh po schválení zrealizujeme, po uvedení do provozu převezmeme záruční i pozáruční servis. Veškeré komponenty používané pro realizaci elektronických zabezpečovacích systémů jsou produktem renomovaných firem a zajišťují vysokou spolehlivost a dlouhodobou funkčnost systémů.

Všechny dále popisované systémy je možné používat samostatně nebo je kombinovat a vytvářet komplexní struktury s maximální účinností a užitnou hodnotou

 


 

 

Střežící a záznamové videosystémy
 
Střežící a záznamové videosystémy (kamerový systém, průmyslová televize) - zajišťují monitorování vybraných prostorů pomocí kamer. Obraz získaný jednotlivými kamerami je dále zpracováván a distribuován do dalších zařízení. Tyto systémy je možné vhodně kombinovat se systémy EZS a dosáhnout tak maximálního účinku.

Charakteristika komponentů EZS
 
Kamery
 
Zařízení pro snímání pozorované scény. Jednotlivé kamery se liší napájením (12, 24, 230V), rozlišovací schopností (počet řádků, citlivost, možnosti ovládání elektronické uzávěrky objektivu, apod.). Dalším rozlišovacím znakem je to, zda je kamera digitální či nikoliv. Digitální kamery mají velmi dobré parametry pro snímání, velmi často jsou vybaveny také vestavěnými detektory, které reagují na změnu podmínek ve vymezeném teritoriu. Všechny výše uvedené typy kamer jsou obvykle instalovány na stacionárních držácích.
Jako zvláštní skupinu kamer lze označit kamery diskrétní (skryté). Tyto kamery se s výhodou využívají pro zjišťování krádeží a páchání trestné činnosti, neplní však funkci odrazovací. Obvykle jsou dodávány v kamuflážním krytu.


Dalším typem kamer jsou tzv. pohyblivé kamery, které můžeme rozdělit do dvou skupin - první skupina jsou kamery standardní, umístěné na polohovací hlavici, která umožňuje natočení nebo naklopení kamery zvoleným směrem, popř. zaostření objektivu. Všechny uvedené operace se provádí pomocí ovládací klávesnice. Druhou skupinou kamer jsou tzv. dome kamery. Tyto kamery jsou dodávány v plně vybavených krytech pro venkovní či vnitřní použití a mají v základním vybavení řadu funkcí, které jednoznačně zvyšují komfort užívání. Mezi tyto funkce patří např. možnost nastavení velkého počtu poloh a jejich postupné automatické nastavování, detekce pohybu apod.

Monitory

Zařízení sloužící ke sledování snímaných scén. Velikost úhlopříčky je obvykle udávána v palcích (“).

Multiplexery

Zařízení na digitální zpracování videosignálu. Digitální multiplexer umožňuje na jednom monitoru zobrazit několik videosignálů zároveň, vybírá si obraz z jednotlivých kamer, elektronicky zvětší obraz. Ve spolupráci s videorekordérem umožní archivovat signály ze všech kamer. Nezanedbatelnou vlastností tohoto zařízení je nepřetržité sledování přítomnosti signálu ze všech kamer a při ztrátě jednoho z nich (poškození kamery vandalstvím, rozpojení kabelů, porucha) umožní vyhlásit poplach. V návaznosti na poplachové vstupy nahraje poplachové události.

Videomatice

Zařízení pro vytvoření monitorovacího centra se vstupy z až několika stovek kamer a s několika desítkami výstupů na zobrazovací a archivační zařízení. Umožňují definovat libovolné spojení mezi vstupy a výstupy, vytvoření oddělených pracovišť pro ovládání a archivaci, apod.

Time lapse

Pomaloběžný videorekordér s dlouhou dobou záznamu prodlouží kapacitu 180-ti minutové kazety až na několik stovek hodin, za současného nahrávání všech kamer. Videorekordéry jsou dodávány obvykle v rozsahu záznamu – 24, 40, 170, 490 a 960 hodin v režimu VHS nebo S-VHS.

Digitální záznam obrazu

Toto zařízení nabízí možnost digitálního záznamu obrazu na pevný disk. Při standardním provozu (živý přenos na monitor) pracuje zařízení jako multiplexer, tzn. Umožňuje zobrazit všechny kamery najednou na obrazovce monitoru, přepínání kamer, popř. nahrávání poplachových událostí. Předností zařízení je stálá kvalita záznamu a žádné nároky pro prostor na archivaci média a zanedbatelné náklady na údržbu.

Další možnosti

Snímaný obraz je možné přenášet prostřednictvím internetu nebo předávat na mobilní telefon uživatele.

 
   
 

Nově od OBS Korbel, s.r.o.

MOTIVAČNÍ PŘÍSPĚVEK

15.000,- Kč
 
[více info]   
 
 
  Další novinky
   
Rychlá navigace
 
Úvodní stránka
Bezpečnostní služby
Pult centralizované ochrany (PCO)
Fyzická ostraha objektů
Elektronické zabezpeč. systémy
Úklidové služby
Zimní údržba komunikací
Údržba zeleně
Kariéra
Kontakty
Mapa stránek
OBS Korbel, s.r.o.        
  IČO: 26028905, DIČ: CZ26028905   e-mail: info@korbel-obs.cz   Bankovní spojení:
  Za Nádražím 1083, 397 01 Písek   web: www.korbel-obs.cz Oberbank AG, filiálka Písek
  Telefon: +420 382 265 668   Zapsaná v obchodním rejstříku, č.ú.: 7300000442/8040
  Mobil: +420 608 350 083
  vedeném Krajským soudem  
  Fax: +420 382 266 495   v Č. Budějovicích, oddíl C, vložka 10084 najít firmu na mapy.cz
           

www.korbel-obs.cz www.obs-korbel.czwww.uklid-pisek.cz
2010 - 2017 Copyright © OBS Korbel, s.r.o. - OCHRANNÁ A BEZPEČNOSTNÍ SLUŽBA Písek
Design 2010 - 2017 © Reklamní agentura a tiskárna Písek - tel. 777866333 www.tiskpisek.cz