Untitled Document
  Home > Další služby > Elektronické zabezpečovací systémy > Elektronický zabezpečovací systém PITBUL
 

Elektronické zabezpečovací systémy
 
Pro Vaše potřeby zpracujeme bezpečnostní posouzení, návrh řešení pomocí technických prostředků, návrh po schválení zrealizujeme, po uvedení do provozu převezmeme záruční i pozáruční servis. Veškeré komponenty používané pro realizaci elektronických zabezpečovacích systémů jsou produktem renomovaných firem a zajišťují vysokou spolehlivost a dlouhodobou funkčnost systémů.

Všechny dále popisované systémy je možné používat samostatně nebo je kombinovat a vytvářet komplexní struktury s maximální účinností a užitnou hodnotou

 


 

 

Elektronický zabezpečovací systém PITBUL
 

Systém je vhodný pro zabezpečení objektů, jako jsou např. byty, chaty, rodinné domy, garáže, prodejny, sklady apod. proti násilnému vniknutí nebo proti požáru. Systém využívá všech dosud získaných poznatků v oboru zabezpečovací techniky a z různých konstrukcí používaných pro tyto účely využívá to nejvhodnější.

 
Ústředna systému je kompaktní zařízení v elegantním provedení, které lze umístit kdekoli ve střeženém prostoru.
Ústředna je napájena ze sítě 230V a obsahuje vlastní záložní baterie, které zajistí provoz systému i při výpadku dodávky elektrické energie. Nedílnou součástí ústředny je komunikační zařízení systému, které zajistí dálkovou komunikaci systému s uživateli i s pultem centralizované ochrany (PCO).  

 
 

Komunikace systému PITBUL
využívá systém GPRS (bezdrátový datový přenos v rámci sítě mobilních telefonů) a poskytuje uživateli maximální komfort a bezpečnost. Pokud je systém připojen na PCO, probíhá oboustranná komunikace systému s PCO v intervalu 60 sekund a na jakékoli její narušení je okamžitě upozorněna obsluha PCO. Systém na PCO předává informace o všech událostech v objektu (zamčení, odemčení, poplachový stav instalovaných čidel, výpadek sítě apod.) okamžitě po jejich vzniku. Tyto informace umožní obsluze PCO příslušně reagovat v nejkratším možném čase.
Systém je schopen komunikovat přímo s uživatelem prostřednictvím SMS zpráv. Pro tento účel lze využívat až osmi mobilních telefonních čísel. Komunikace je opět oboustranná. Na každé telefonní číslo lze zasílat vybrané skupiny zpráv a z povolených čísel lze kdykoli zaslat dotaz na stav systému, na který systém odpoví komplexní SMS zprávou.

  Drátová LCD klávesnice Bezdrátová klávesnice
Místní ovládání systému poskytuje uživateli široké možnosti. Klasické a vžité ovládání systému klávesnicí poskytuje systém ve dvou variantách – drátové i bezdrátové.
 
  Dallas čip Externí čtečka Dallas
Moderní a jednoduché ovládání poskytuje použití Dallas čipů. Ovládání systému se tak redukuje na pouhé přiložení přívěsku s Dallas čipem na příslušnou čtečku, ať již přímo na ústředně nebo na čtečce externí, která může být umístěna u vchodu do objektu.
 
  Ovládací klíčenka
Další způsob ovládání umožňuje ovládat systém PITBUL bez nutnosti instalovat v objektu klávesnice nebo čtečky. Pro tento účel jsou k dispozici bezdrátové ovladače (ekvivalent ovládání osobního automobilu). Ovladač umožňuje kromě uzamčení a odemčení systému ovládat i připojená elektrická zařízení, např. otevírání elektrických vrat.

Všechny tyto varianty ovládání doplňuje ještě možnost ovládat uzamčení a odemčení systému a zapínání a vypínání připojených elektrických zařízení zasláním příslušných SMS zpráv na mobilní číslo systému PITBUL. Tímto způsobem lze například dálkově umožnit vstup do objektu osobě, která běžně nemá ke vstupu oprávnění nebo zapnout topení v objektu v okamžiku, kdy je uživatel teprve na cestě domů.

  Bezdrátové prostorové čidlo Drátové prostorové čidlo
Ochranu objektu zajišťuje systém PITBUL zpracováním signálů příslušných čidel. Pro tento účel využívá systém bezdrátových prostorových čidel (ve vnitřním i venkovním provedení), která zachycují pohyb narušitele ve střeženém prostoru, bezdrátových detektorů tříštění a řezání skla a bezdrátových magnetických snímačů, pro sledování polohy oken a dveří. Pro protipožární ochranu jsou k dispozici bezdrátová kouřová čidla, čidla úniku plynů i čidla zaplavení. Současně systém umožňuje připojení veškerých drátových čidel používaných pro běžné i speciální účely ochrany objektů.
 

Další možnosti systému
Systém lze programově rozdělit do několika podsystémů, např. v noci lze střežit některé části domu a ostatní nechat v nestřeženém stavu nebo se několik uživatelů může dělit o jednu ústřednu, která zajistí ostrahu sousedících objektů.
Systém může ovládat výkonové sirény pro místní vyhlášení poplachu nebo ovládat výkonové osvětlení napadeného objektu. Tento způsob ochrany objektu se při minimálních nákladech jeví jako velice účinný, pouze velice otrlý pachatel je ochoten pokračovat v trestné činnosti ozářen halogenovými světlomety.

PITBUL M – mobilní varianta systému
V současnosti se vyskytuje potřeba krátkodobé ochrany objektů (např. byt opuštěný po dobu rodinné dovolené) nebo ochrany staveb a dočasných skladů, případně ochrany stavebních strojů při jejich používání v rozsáhlých areálech staveb. Pro tento účel byla vyvinuta mobilní varianta systému PITBUL.
Mobilní systém nevyžaduje síťové napájení, pracuje s dostatečnou kapacitou akumulátorů nebo je napájen z palubního systému stroje. Komponenty systému nejsou v objektu pevně montovány a zpravidla se používají bezdrátové varianty čidel. Veškeré funkce systému PITBUL jsou zachovány.

PITBUL M lze pronajmout v příslušné konfiguraci dle dispozice objektu na příslušnou dobu.

 
   
 

Nově od OBS Korbel, s.r.o.

MOTIVAČNÍ PŘÍSPĚVEK

15.000,- Kč
 
[více info]   
 
 
  Další novinky
   
Rychlá navigace
 
Úvodní stránka
Bezpečnostní služby
Pult centralizované ochrany (PCO)
Fyzická ostraha objektů
Elektronické zabezpeč. systémy
Úklidové služby
Zimní údržba komunikací
Údržba zeleně
Kariéra
Kontakty
Mapa stránek
OBS Korbel, s.r.o.        
  IČO: 26028905, DIČ: CZ26028905   e-mail: info@korbel-obs.cz   Bankovní spojení:
  Za Nádražím 1083, 397 01 Písek   web: www.korbel-obs.cz Oberbank AG, filiálka Písek
  Telefon: +420 382 265 668   Zapsaná v obchodním rejstříku, č.ú.: 7300000442/8040
  Mobil: +420 608 350 083
  vedeném Krajským soudem  
  Fax: +420 382 266 495   v Č. Budějovicích, oddíl C, vložka 10084 najít firmu na mapy.cz
           

www.korbel-obs.cz www.obs-korbel.czwww.uklid-pisek.cz
2010 - 2017 Copyright © OBS Korbel, s.r.o. - OCHRANNÁ A BEZPEČNOSTNÍ SLUŽBA Písek
Design 2010 - 2017 © Reklamní agentura a tiskárna Písek - tel. 777866333 www.tiskpisek.cz