Untitled Document
  Home > Další služby > Elektronické zabezpečovací systémy > Videosystém HAWK
 

Elektronické zabezpečovací systémy
 
Pro Vaše potřeby zpracujeme bezpečnostní posouzení, návrh řešení pomocí technických prostředků, návrh po schválení zrealizujeme, po uvedení do provozu převezmeme záruční i pozáruční servis. Veškeré komponenty používané pro realizaci elektronických zabezpečovacích systémů jsou produktem renomovaných firem a zajišťují vysokou spolehlivost a dlouhodobou funkčnost systémů.

Všechny dále popisované systémy je možné používat samostatně nebo je kombinovat a vytvářet komplexní struktury s maximální účinností a užitnou hodnotou

 


 

 

Videosystém HAWK
 

Systém je určen pro sledování chráněného prostoru kamerami, zaznamenání obrazu kamer a přenos reálného videosignálu i záznamu prostřednictvím internetu na kterýkoli počítač a pro spolupráci se systémem PITBUL a DANIUS. Systém HAWK lze připojit na PCO a ve spolupráci se systémem PITBUL a DANIUS lze tak zajistit komplexní ochranu objektu nebo osob, uživatel může využít systému HAWK samostatně pro dálkové sledování objektu z libovolného místa s připojením k internetu.
Videosystém HAWK se skládá v principu z kamer, které jsou umístěny uvnitř nebo vně střeženého objektu a záznamového a přenosového zařízení – videorekordéru. Systém HAWK je k dispozici ve dvou variantách HAWK 4 a HAWK 16 (typové označení určuje maximální počet připojitelných kamer).

Kamery
Systém používá kompaktní kamery řady C-MAX. Jedná se o barevnou kameru pro vnitřní i venkovní použití (kamera je vodotěsná). Kamera je vybavena funkcí NOC/DEN, to znamená, že snímací obvody kamery se přizpůsobují aktuálním světelným podmínkám tak, aby byla zajištěna optimální jakost obrazu. Kamera je vybavena systémem infračerveného přísvitu, který vyzařováním neviditelného infračerveného záření zajistí funkci kamery i při extrémně nízké úrovni okolního osvětlení. Napájení kamery je 12V.
 

Videorekordér Systém HAWK 4 Systém HAWK 16
Videorekordér je jádrem systému a zajišťuje veškeré funkce. Videorekordér zpracovává signály všech připojených kamer, upravuje je pro zobrazení na místním nebo vzdáleném monitoru, zajišťuje záznam signálů na vnitřní HDD disk a zajišťuje připojení systému na internet.
 

Ovládání
Videorekordéry je možné ovládat prostřednictvím grafického menu v češtině, povely jsou zadávány pomocí počítačové myši, která je připojena k videorekordéru, případně tlačítky na panelu videorekordéru nebo dálkovým infračerveným ovladačem. Funkce jsou rozděleny do několika sekcí, přístup do jednotlivých sekcí lze blokovat zadáním hesla.
 
Dálkové sledování
Videorekordéry lze připojit jako samostatné zařízení na internet. V tomto případě se může oprávněný uživatel (identifikace heslem) připojit na videorekordér, sledovat reálný obraz nebo záznam. Ovládání videorekordéru přes internet je omezeno na běžné uživatelské funkce, programování je možné pouze místně.

Technické parametry
zobrazení 200 snímků/s
záznam 100 snímků/s
napájení 12 V
4 video vstupy
výstup BNC a VGA
zálohování USB
zobrazení 800 snímků/s
záznam 100 snímků/s
napájení 230 V
16 video vstupů
výstup BNC, VGA a S-VIDEO
zálohování USB, DVD/CD

Detekce pohybu
V každém záběru kterékoli kamery lze ve vybrané části obrazu detekovat pohyb, to znamená změnu obrazu. V tomto případě je vyhlášen poplach sepnutím alarmového relé, vždy kdy dojde k detekci pohybu. Tento poplach může být zpracován systémem PITBUL nebo DANIUS, případně může být využit pro místní reakci (siréna, světla apod.).

Zálohování záznamů
Přestože kapacita vnitřního HDD je dostatečná pro záznam v řádu týdnů (v případě jejího překročení jsou nejstarší záznamy mazány), je možné záznamy zálohovat na vnější zařízení a média. Zálohovat lze na USB Flash Disk nebo na vestavěnou DVD/CD mechaniku.

 
   
 

Nově od OBS Korbel, s.r.o.

MOTIVAČNÍ PŘÍSPĚVEK

15.000,- Kč
 
[více info]   
 
 
  Další novinky
   
Rychlá navigace
 
Úvodní stránka
Bezpečnostní služby
Pult centralizované ochrany (PCO)
Fyzická ostraha objektů
Elektronické zabezpeč. systémy
Úklidové služby
Zimní údržba komunikací
Údržba zeleně
Kariéra
Kontakty
Mapa stránek
OBS Korbel, s.r.o.        
  IČO: 26028905, DIČ: CZ26028905   e-mail: info@korbel-obs.cz   Bankovní spojení:
  Za Nádražím 1083, 397 01 Písek   web: www.korbel-obs.cz Oberbank AG, filiálka Písek
  Telefon: +420 382 265 668   Zapsaná v obchodním rejstříku, č.ú.: 7300000442/8040
  Mobil: +420 608 350 083
  vedeném Krajským soudem  
  Fax: +420 382 266 495   v Č. Budějovicích, oddíl C, vložka 10084 najít firmu na mapy.cz
           

www.korbel-obs.cz www.obs-korbel.czwww.uklid-pisek.cz
2010 - 2017 Copyright © OBS Korbel, s.r.o. - OCHRANNÁ A BEZPEČNOSTNÍ SLUŽBA Písek
Design 2010 - 2017 © Reklamní agentura a tiskárna Písek - tel. 777866333 www.tiskpisek.cz