Untitled Document
  Home > Další služby > Elektronické zabezpečovací systémy > Elektrická zabezpečovací signalizace
 

Elektronické zabezpečovací systémy
 
Pro Vaše potřeby zpracujeme bezpečnostní posouzení, návrh řešení pomocí technických prostředků, návrh po schválení zrealizujeme, po uvedení do provozu převezmeme záruční i pozáruční servis. Veškeré komponenty používané pro realizaci elektronických zabezpečovacích systémů jsou produktem renomovaných firem a zajišťují vysokou spolehlivost a dlouhodobou funkčnost systémů.

Všechny dále popisované systémy je možné používat samostatně nebo je kombinovat a vytvářet komplexní struktury s maximální účinností a užitnou hodnotou

 


 

 

Elektrická zabezpečovací signalizace (EZS)
 

Elektrická zabezpečovací signalizace (EZS) slouží k ochraně osob, majetku a prostor před trestnou činností. Námi používané komponenty svými technickými parametry a cenou pokrývají celou škálu potřeb klientů – od bytů, rodinných domů, obchodů a kanceláří až po velké komplexy budov a areály. Systémy EZS je možné realizovat v drátové i bezdrátové variantě.

Charakteristika komponentů EZS
 

Ústředna EZS

Řídící jednotka systému elektrické zabezpečovací signalizace (EZS) umístěná v objektu. Zajišťuje řídící a komunikační funkci zabezpečovacího systému. Ústředny EZS jsou standardně vybaveny digitálním komunikátorem, který umožňuje připojení na PCO (Pult centrální ochrany), a je tedy možné přenášet stavy bezpečnostního systému a monitorovat je. Bezúdržbový akumulátor umožňuje zachovat činnost systému i v případě výpadku napájení.
 
 
Klávesnice

Umožňuje programování, ovládání a správu systému elektrické zabezpečovací signalizace. Je dodávána ve dvou provedeních: LED klávesnice – indikace stavu systému pomocí světelných diod nebo LCD klávesnice: stav systému a jednotlivé akce jsou zobrazovány na displeji.

 
Infrapasivní detektory

Detektory reagující na pohyb tělesa v chráněném prostoru. Detektor je vybaven tzv. čítačem pulzů, který umožňuje nastavit citlivost detektoru. Standardní čočku je možné zaměnit za čočku s dlouhým dosahem, popř. za čočku s charakteristickou pro danou aplikaci (čočky ignorující malá zvířata apod.).

 
Detektory rozbití skla

Detektory sledující akustické signály, které porovnávají se znaky charakteristickými pro tříštění skla. K vyhlášení poplachu dojde pouze při splnění konkrétních parametrů, což výrazně snižuje riziko vzniku falešného poplachů, které by mohly vznikat při otřesech skleněných tabulí při těžké dopravě, apod.

 
Magnetické kontakty

Chrání před nežádoucím otevřením dveří a oken v době střežení.

 
Speciální detektory

Speciální detektory mohou detekovat změny charakteristické pro vznik požáru, kouř, mezní zvolené teploty (minimální a maximální), únik nebezpečných plynů, zaplavení, vibrace atd. Slouží jako doplňující prvky klasické EZS a významným způsobem zvyšují její užitnou hodnotu.

 
Připojení na monitorovací službu – Pult centrální ochrany (PCO)

 
Linkový přenos

Nejjednodušší a nejlacinější způsob jak monitorovat bezpečnostní systém zákazníka. Zabezpečovací zařízení po telefonní lince předá na PCO veškeré události a změny v systému (otevření, uzavření, poplachy, poruchy, testovací signály). Vhodnou volbou komunikačních formátů lze docílit přenosu velmi podrobných zpráv (specifikace osoby manipulující se systémem, číslo detektorové smyčky, druh poplachu, druh poruchy, druh testovacího signálu a jiné). Pevnou telefonní linku lze zálohovat nebo v případě její nedostupnosti nahradit přenosem využívajícím sítě GSM dostupného operátora sítě mobilních telefonů.

Radiový přenos

Nejspolehlivější způsob jak monitorovat bezpečnostní systém zákazníka. Zabezpečovací zařízení prostřednictvím objektového vysílače pracujícího v síti OBS Korbel předá na PCO veškeré události a změny v systému. Spojení na jednotlivé objekty v síti je nepřetržitě monitorováno a prověřováno.

GPRS přenos

Nejmodernější řešení monitoringu zabezpečených budov. Jedná se o přenos dat po síti GSM. Takzvané „datagramy“, které produkuje příslušný objektový modem, přenášejí všechny zprávy o dění v objektu v tak krátkých časových intervalech, které jsou PCO neustále kontrolovány, že se kvalita spojení téměř blíží rádiové síti.

 
   
 

Nově od OBS Korbel, s.r.o.

MOTIVAČNÍ PŘÍSPĚVEK

15.000,- Kč
 
[více info]   
 
 
  Další novinky
   
Rychlá navigace
 
Úvodní stránka
Bezpečnostní služby
Pult centralizované ochrany (PCO)
Fyzická ostraha objektů
Elektronické zabezpeč. systémy
Úklidové služby
Zimní údržba komunikací
Údržba zeleně
Kariéra
Kontakty
Mapa stránek
OBS Korbel, s.r.o.        
  IČO: 26028905, DIČ: CZ26028905   e-mail: info@korbel-obs.cz   Bankovní spojení:
  Za Nádražím 1083, 397 01 Písek   web: www.korbel-obs.cz Oberbank AG, filiálka Písek
  Telefon: +420 382 265 668   Zapsaná v obchodním rejstříku, č.ú.: 7300000442/8040
  Mobil: +420 608 350 083
  vedeném Krajským soudem  
  Fax: +420 382 266 495   v Č. Budějovicích, oddíl C, vložka 10084 najít firmu na mapy.cz
           

www.korbel-obs.cz www.obs-korbel.czwww.uklid-pisek.cz
2010 - 2017 Copyright © OBS Korbel, s.r.o. - OCHRANNÁ A BEZPEČNOSTNÍ SLUŽBA Písek
Design 2010 - 2017 © Reklamní agentura a tiskárna Písek - tel. 777866333 www.tiskpisek.cz